Önkormányzati képviselők
Altfatter Adalbert
Egyéni képviselő – 7 választókerület
Városfejlesztési és Környezetvédelmi tanácsnok
Vagyonnyilatkozatot- és Összeférhetetlenséget Vizsgáló Bizottság tagja
Klíma- és Környezetvédelmi Bizottság tagja
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság tagja
Czigler László
Egyéni képviselő – 6 választókerület
Czinke Sára
Egyéni képviselő – 4 választókerület
Testvérvárosi, Külügyi, Jószolgálati és Sport Tanácsnok tanácsnok
Népjóléti és Lakásügyi Bizottság elnöke
Káposztásmegyeri Településrészi Önkormányzat testülete alelnöke
Vagyonnyilatkozatot- és Összeférhetetlenséget Vizsgáló Bizottság tagja
Közművelődési és Oktatási Bizottság tagja
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság tagja
Pénzügyi és Költségvetési Bizottság tagja
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság tagja
dr. Dabous Fayez
Listás képviselő – Egészségügyi tanácsnok
Népjóléti és Lakásügyi Bizottság tagja
Dr. Szabó Béla
Listás képviselő – Káposztásmegyeri Településrészi Önkormányzat testülete tagja
Klíma- és Környezetvédelmi Bizottság tagja
Dr. Szabó Gábor
Egyéni képviselő – 8 választókerület
Pénzügyi és Költségvetési Bizottság elnöke
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság alelnöke
Közművelődési és Oktatási Bizottság tagja
Városüzemeltetési és Városfejlesztési Bizottság tagja
Dr. Trippon Norbert
Egyéni képviselő – 1 választókerület
Farkas István
Egyéni képviselő – 11 választókerület
Vagyonnyilatkozatot- és Összeférhetetlenséget Vizsgáló Bizottság elnöke
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság tagja
Hladony Sándor Gyula
Listás képviselő – Szociális tanácsnok
Közbiztonsági Bizottság tagja
Maholányi Zsolt
Egyéni képviselő – 12 választókerület
Klíma- és Környezetvédelmi Bizottság elnöke
Káposztásmegyeri Településrészi Önkormányzat testülete tagja
Pénzügyi és Költségvetési Bizottság tagja
Molnár Tibor
Egyéni képviselő – 13 választókerület
Közbiztonsági Bizottság elnöke
Városüzemeltetési és Városfejlesztési Bizottság tagja
Káposztásmegyeri Településrészi Önkormányzat testülete tagja
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság tagja
Nagy István
Listás képviselő – Közművelődési és Oktatási Bizottság elnöke
Pénzügyi és Költségvetési Bizottság tagja
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság tagja
Ozsváth Kálmán Gyula
Listás képviselő – Népjóléti és Lakásügyi Bizottság alelnöke
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság alelnöke
Városüzemeltetési és Városfejlesztési Bizottság tagja
Perneczky László
Egyéni képviselő – 14 választókerület
Rácz Norbert
Egyéni képviselő – 3 választókerület
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság elnöke
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság elnöke
Pénzügyi és Költségvetési Bizottság alelnöke
Közbiztonsági Bizottság tagja
Rádi Attila
Listás képviselő – Oktatási, Művelődési és Kulturális tanácsnok
Klíma- és Környezetvédelmi Bizottság tagja
Szabó Balázs
Egyéni képviselő – 10 választókerület
Közművelődési és Oktatási Bizottság alelnöke
Népjóléti és Lakásügyi Bizottság tagja
Közbiztonsági Bizottság tagja
Szécsi Péter Pál
Egyéni képviselő – 9 választókerület
Városüzemeltetési és Köztisztasági tanácsnok
Közművelődési és Oktatási Bizottság tagja
Népjóléti és Lakásügyi Bizottság tagja
Közbiztonsági Bizottság tagja
Szecsődi Tamás
Egyéni képviselő – 5 választókerület
Városüzemeltetési és Városfejlesztési Bizottság elnöke
Vagyonnyilatkozatot- és Összeférhetetlenséget Vizsgáló Bizottság tagja
Közbeszerzési Döntéshozó Bizottság tagja
Vasvári László
Egyéni képviselő – 2 választókerület
Káposztásmegyeri Településrészi Önkormányzat testülete előljárója
Városüzemeltetési és Városfejlesztési Bizottság tagja
Klíma- és Környezetvédelmi Bizottság tagja
DK
Czinke Sára
Egyéni képviselő – 4 választókerület
Testvérvárosi, Külügyi, Jószolgálati és Sport Tanácsnok tanácsnok
Dr. Szabó Gábor
Egyéni képviselő – 8 választókerület
Dr. Trippon Norbert
Egyéni képviselő – 1 választókerület
Farkas István
Egyéni képviselő – 11 választókerület
Rácz Norbert
Egyéni képviselő – 3 választókerület
Szécsi Péter Pál
Egyéni képviselő – 9 választókerület
Városüzemeltetési és Köztisztasági tanácsnok
FIDESZ
Hladony Sándor Gyula
Listás képviselő – Szociális tanácsnok
Nagy István
Listás képviselő –
Rádi Attila
Listás képviselő – Oktatási, Művelődési és Kulturális tanácsnok
Jobbik
Czigler László
Egyéni képviselő – 6 választókerület
Szabó Balázs
Egyéni képviselő – 10 választókerület
LMP-Párbeszéd „Zöld” frakció
Altfatter Adalbert
Egyéni képviselő – 7 választókerület
Városfejlesztési és Környezetvédelmi tanácsnok
Perneczky László
Egyéni képviselő – 14 választókerület
Momentum Mozgalom
Molnár Tibor
Egyéni képviselő – 13 választókerület
Szecsődi Tamás
Egyéni képviselő – 5 választókerület
UE
dr. Dabous Fayez
Listás képviselő – Egészségügyi tanácsnok
Dr. Szabó Béla
Listás képviselő –
Ozsváth Kálmán Gyula
Listás képviselő –
Momentum-DK-MSZP-Párbeszéd-LMP-Jobbik-UPK Újpestiek Közössége Egyesület
Altfatter Adalbert
Egyéni képviselő – 7 választókerület
Városfejlesztési és Környezetvédelmi tanácsnok
Czigler László
Egyéni képviselő – 6 választókerület
Czinke Sára
Egyéni képviselő – 4 választókerület
Testvérvárosi, Külügyi, Jószolgálati és Sport Tanácsnok tanácsnok
Dr. Szabó Gábor
Egyéni képviselő – 8 választókerület
Dr. Trippon Norbert
Egyéni képviselő – 1 választókerület
Farkas István
Egyéni képviselő – 11 választókerület
Maholányi Zsolt
Egyéni képviselő – 12 választókerület
Molnár Tibor
Egyéni képviselő – 13 választókerület
Perneczky László
Egyéni képviselő – 14 választókerület
Rácz Norbert
Egyéni képviselő – 3 választókerület
Szécsi Péter Pál
Egyéni képviselő – 9 választókerület
Városüzemeltetési és Köztisztasági tanácsnok
Szecsődi Tamás
Egyéni képviselő – 5 választókerület
Vasvári László
Egyéni képviselő – 2 választókerület
Wintermantellel Újpestért Egyesület
dr. Dabous Fayez
Listás képviselő – Egészségügyi tanácsnok
Dr. Szabó Béla
Listás képviselő –
Hladony Sándor Gyula
Listás képviselő – Szociális tanácsnok
Ozsváth Kálmán Gyula
Listás képviselő –
Rádi Attila
Listás képviselő – Oktatási, Művelődési és Kulturális tanácsnok
Dr. Trippon Norbert
Egyéni képviselő – 1 választókerület
Vasvári László
Egyéni képviselő – 2 választókerület
Rácz Norbert
Egyéni képviselő – 3 választókerület
Czinke Sára
Egyéni képviselő – 4 választókerület
Testvérvárosi, Külügyi, Jószolgálati és Sport Tanácsnok tanácsnok
Szecsődi Tamás
Egyéni képviselő – 5 választókerület
Czigler László
Egyéni képviselő – 6 választókerület
Altfatter Adalbert
Egyéni képviselő – 7 választókerület
Városfejlesztési és Környezetvédelmi tanácsnok
Dr. Szabó Gábor
Egyéni képviselő – 8 választókerület
Szécsi Péter Pál
Egyéni képviselő – 9 választókerület
Városüzemeltetési és Köztisztasági tanácsnok
Szabó Balázs
Egyéni képviselő – 10 választókerület
Farkas István
Egyéni képviselő – 11 választókerület
Maholányi Zsolt
Egyéni képviselő – 12 választókerület
Molnár Tibor
Egyéni képviselő – 13 választókerület
Perneczky László
Egyéni képviselő – 14 választókerület
dr. Dabous Fayez
Listás képviselő – Egészségügyi tanácsnok
Dr. Szabó Béla
Listás képviselő –
Hladony Sándor Gyula
Listás képviselő – Szociális tanácsnok
Nagy István
Listás képviselő –
Ozsváth Kálmán Gyula
Listás képviselő –
Rádi Attila
Listás képviselő – Oktatási, Művelődési és Kulturális tanácsnok
Altfatter Adalbert
Egyéni képviselő – 7 választókerület
Városfejlesztési és Környezetvédelmi tanácsnok
Czinke Sára
Egyéni képviselő – 4 választókerület
Testvérvárosi, Külügyi, Jószolgálati és Sport Tanácsnok tanácsnok
dr. Dabous Fayez
Listás képviselő – Egészségügyi tanácsnok
Hladony Sándor Gyula
Listás képviselő – Szociális tanácsnok
Rádi Attila
Listás képviselő – Oktatási, Művelődési és Kulturális tanácsnok
Szécsi Péter Pál
Egyéni képviselő – 9 választókerület
Városüzemeltetési és Köztisztasági tanácsnok