NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTELI FELHÍVÁS
Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzat Polgármesteri Hivatala nyilvános pályázat keretében értékesítésre meghirdeti az alábbi táblázatban szereplő járműveket:
| Jármű típusa | Évjárat | Jármű érték Induló (licit) ár |
Megnevezés | |
| 1. | ANTONIO CARRARO Tigre 1248 cm3, 22 KW |
2002 | bruttó 1.270.000,- Ft (tartalmazza a 27 % áfát) | mezőgazdasági vontató, |
| 2. | Renault Trafic 1, 1870 cm3, 60KW | 2005 | bruttó 295.000,- Ft (tartalmazza a 27 % áfát) | kisteherautó |
| 3. | Opel Corsa, 1229 cm3 , 59 KW | 2004 | bruttó:10.000,- Ft (Mentes az adó alól) |
személygépkocsi |
Állapot: vontató: működésképtelen, használt, lejárt műszaki vizsga
kisteherautó: gazdasági totálkár, lejárt műszaki vizsga
személygépkocsi: működésképtelen, elhasznált, lejárt műszaki vizsga
A pályázaton jogi és természetes személyek is részt vehetnek.
Pályázat beadásának határideje: 2026. szeptember 18. 12.00 óra
Helye: Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzat, Polgármesteri Hivatal 1041 Budapest István út 14. földszint, 3. iroda
Módja: a pályázat benyújtható személyesen, vagy postai úton. Az ajánlatot zárt borítékban Jármű típusának megnevezésével, 1 eredeti példányban kell benyújtani.
Pályázatbontás: 2026. szeptember 21. 10.00 óra
A vagyontárgy megtekintett állapotban, garancia és szavatosság kizárásával kerül értékesítésre. A vevő a vételi szándék jelzésével elismeri, hogy a vagyontárgy állapotát megismerte, és azzal kapcsolatban a szerződéskötést követően minőségi kifogással nem élhet.
A gépjárművek a legjobb ajánlattevő részére kerülnek értékesítésre.
Azonos ajánlattétel esetében az érintett pályázók 2026. szeptember 21 napján értesítve lesznek, akik részére 1000,- Ft-os licitlépcső mellett licitálásra kerül sor 2026. szeptember 22. napján 10 órakor 1041 Budapest István út 14. földszint, 3. irodában.
Érdeklődni a vagyongazdalkodas@ujpest.hu e-mail címen: megtekintés információk.