Díszítsük együtt városunkat!

Az előző évekhez hasonlóan Újpest Önkormányzata idén ismét három tő muskátlit ajándékoz az újpestieknek.

Díszítsük együtt városunkat! kép

Május 26-án két helyszínen, 9 órától a Semsey parkban, 15 órától pedig Káposztásmegyeren, a Bőröndös utcai református templomnál várják az újpestieket.

Május 27-én pedig reggel 8 órától a Családi nap helyszínén, az újpesti Víztoronynál vehető át a három tő muskátli.

FONTOS!
A muskátlit igénylők regisztrációs lapjuk és az újpesti lakcímkártyájuk VAGY ÚjpestKártyájuk felmutatását követően kupont kapnak, amivel átvehetik a virágokat. A regisztrációs lap kivágható és előre kitölthető a május 11-i és a 18-i Újpesti Naplóból. A szervezőknek nem áll módjukban meghatalmazásokat elfogadni. Mindenki csak saját lakcímkártyájával vagy ÚjpestKártyájával veheti át a muskátlit!