Ajánlott videóÚjpesti sport -2- (2017.04.21.)

Az ÚKTV legfrissebb adása...

Újpesti Cseriti

Helytörténeti Értesítő


Újpesti Helytörténeti Értesítő

Az összes Helytörténei Értesítő...

Városkalauz - Újpest 2017


Városkalauz - Újpest 2017

KapcsolatokAz oldalt 8426391 alkalommal 5623528 látogató nézte meg a mai napig 2009.01.01. óta

Mindent tudnak Újpestről


Hagyomány már városunkban, hogy az újpesti diákok helytörténeti vetélkedőn mutathatják meg, mennyire ismerik városunkat. Az idei megmérettetés február 28-án délután volt, ezúttal a Benkő István Református Általános Iskola és Gimnáziumban.A vetélkedőt idén a Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium csapata nyerte, őket követték a Könyves Kálmán Gimnázium diákjai, majd a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskolájának és Szakiskolájának csapata, a négyedik helyezett pedig a Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium csapata lett.Kiemelt témáink
Halassy Olivér Városi Uszoda Újpesti Párbeszéd Újpesti Piac Újpest Kártya Cseriti Szilas Park Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet Görgey utca felújítása Nem Nagy Dolog! Áldozatsegítő Hálózat fejlesztése Újpesten A Bőrfestő Óvoda fejlsztése A Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése Tarzan Park Újpest Márkabolt Hahó Babák

Kapcsolatok