Ajánlott videó...Ahogy történt (2018.03.16.)

Az ÚKTV legfrissebb adása...

Aktuális programnaptár


Újpest által elnyert pályázatok


Újpesti Cseriti

Városkalauz - Újpest 2017


Városkalauz - Újpest 2017

KapcsolatokAz oldalt 9825646 alkalommal 6656959 látogató nézte meg a mai napig 2009.01.01. óta

Fórumbeszélgetés tart az Újpesti Evangélikus Egyházközség


Március 12-én vasárnap Káposztásmegyeren különleges evangélikus rendezvény lesz.A Megyeri Klubban (Megyeri u. 205. D épület) 16 órakor Gáncs Péter püspök vezetésével fórumbeszélgetést tart az Újpesti Evangélikus Egyházközség a káposztásmegyeri evangélikus misszióról és egy tervezett gyülekezeti ház/templom építéséről.
A gyerekek külön kézműves-foglalkozáson vehetnek részt a kisteremben. Kiállítással is készülnek, rajzaik a jövő templomát ábrázolják.

Az asztalra való csemegéről a szervezők gondoskodnak, mindenkit szeretettel várnak.

(A fotó csak illusztráció.)Kiemelt témáink
Halassy Olivér Városi Uszoda Újpesti Párbeszéd Újpesti Piac Újpest Kártya Cseriti Szilas Park Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet Görgey utca felújítása Nem Nagy Dolog! Áldozatsegítő Hálózat fejlesztése Újpesten A Bőrfestő Óvoda fejlsztése A Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése Tarzan Park Újpest Márkabolt Hahó Babák Rózsavirág III. ütem

Kapcsolatok

Újpest Önkormányzatának Szociális Intézménye