Ajánlott videó



Helyi érték -Természetbarát- (2017.08.11.)

Az ÚKTV legfrissebb adása...

Aktuális programnaptár


Újpest által elnyert pályázatok


Újpesti Cseriti

Helytörténeti Értesítő


Újpesti Helytörténeti Értesítő

Az összes Helytörténei Értesítő...

Városkalauz - Újpest 2017


Városkalauz - Újpest 2017

Kapcsolatok











Az oldalt 8923586 alkalommal 6004345 látogató nézte meg a mai napig 2009.01.01. óta

Képzőművészeti verseny újpesti diákoknak


Utazások, emlékek világtájakon címmel és mottóval rendezte meg a kerületi komplex képzőművészeti versenyt az Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium.



Hatalmas sikerrel, közel százharminc tanuló részvételével zajlott a kerületi komplex képzőművészeti verseny. A legkiválóbbak lehetőséget kapnak a fővárosi versenyen való részvételre.

Utazások, emlékek világtájakon – ez volt a verseny címe és mottója. A diákok festményt hoztak nevezési munkaként, a helyszínen pedig grafikát készítettek. A pályamunkákat Somos Zsuzsa képzőművész és Várai Mihály, az Újpesti Napló munkatársa bírálta el.

Beszámoló: Lozsekné Tuza Márta, a kerületi művészeti munkaközösség vezetője.

Eredmények:

Első és második osztály:
I. Rozmann Kevin Marcell (2. osztály), Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola, felkészítő: Illésné Tóth Katalin
II. Recsnik Szilvia (1. osztály), Lázár Ervin Általános Iskola, felkészítő: Tóthné Szederkényi Henriett
III. Erdős Barnabás (1. osztály), Homoktövis Általános Iskola, felkészítő: Tóth-Szendi Virág

Grafikai különdíj: Gulyás Gréta (1. osztály), Lázár Ervin Általános Iskola, felkészítő: Tóthné Szederkényi Henriett
Festészeti különdíj: Németh Dalma (2. osztály), Lázár Ervin Általános Iskola, felkészítő: Kállai Éva

Harmadik és negyedik osztály:
I. Hollós Mirjam (4. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Antal Gáborné Géczi Beáta
II. Smohay Erzsébet (3. osztály), Homoktövis Általános Iskola, felkészítő: Tóth-Szendi Virág
III. Óvári Noémi (3. osztály), Homoktövis Általános Iskola, felkészítő: Tóth-Szendi Virág

Grafikai különdíj: Sütő Emese (4. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Antal Gáborné Géczi Beáta
Festészeti különdíj: Veres Laura (4. osztály), Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola, felkészítő: Szász Regina

Ötödik és hatodik osztály:
I. Jakab Béla (6. osztály), Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, felkészítő: Balogh Viktor
II. Váradi Benjámin (6. osztály), Lázár Ervin Általános Iskola, felkészítő: Augusztin Márta
III. Keszler Noémi (5. osztály), Bajza József Általános Iskola, felkészítő: Szász Regina, Jankó Márta Grafikai különdíj: Zajka Gabriella Dóra (6. osztály), Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, felkészítő: Stichleutner József

Festészeti különdíj: Oláh Lilla (6. osztály), Bajza József Általános Iskola, felkészítő: Szász Regina, Jankó Márta

Hetedik és nyolcadik osztály:
I. Keresztúri Dalma (8. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Lozsekné Tuza Márta
II. Nagy Boglárka (7. osztály), Homoktövis Általános Iskola, felkészítő: Tóth-Szendi Virág
III. Kovács Dávid (8. osztály), Homoktövis Általános Iskola, felkészítő: Tóth-Szendi Virág

Grafikai különdíj: Kelevitz Virág (7. osztály), Babits Mihály Gimnázium, felkészítő: Kósa Edit
Festészeti különdíj: Kurucz Dorina (8. osztály), Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola, felkészítő: Szász Regina

Középiskola:
I. Al-Khrasani Amira (9. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Péliné Szincsok Zsuzsanna
I. Doci Nikole (11. osztály), Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola
II. Csépán Petra (9. osztály), Babits Mihály Gimnázium, felkészítő: Kósa Edit
II. Ősz-Varga Lilla (9. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Péliné Szincsok Zsuzsanna
IV. Garamszegi Laura (9. osztály), Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Péliné Szincsok Zsuzsanna
IV. Nagy Anna Sára (10. osztály), Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola

Grafikai különdíj: Horváth Patrícia (11. osztály), Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, felkészítő: Szabó János Horosz Kata (9. osztály), Babits Mihály Gimnázium, felkészítő: Kósa Edit
Festészeti különdíj: Krekó Daniella (10. osztály), Könyves Kálmán Gimnázium, felkészítő: Farkas Rita



Kiemelt témáink
Halassy Olivér Városi Uszoda Újpesti Párbeszéd Újpesti Piac Újpest Kártya Cseriti Szilas Park Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet Görgey utca felújítása Nem Nagy Dolog! Áldozatsegítő Hálózat fejlesztése Újpesten A Bőrfestő Óvoda fejlsztése A Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése Tarzan Park Újpest Márkabolt Hahó Babák













Kapcsolatok